Kindergarten Games for Toddler dla Android

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Darmowy program dla systemu Android, autorstwa Bibi.Pet - Gry dla maluchów - Kolory i kształty.

Co otrzymasz, łącząc wesołe i kreatywne doświadczenie nauki z wciągającą fabułą? Historię Szkoły Bibi.Pet!

W tej zabawnej i edukacyjnej aplikacji dzieci mogą interaktywnie działać w środowisku i z postaciami, tworzyć własne historie i poznawać wiele ciekawych i edukacyjnych faktów. Mogą używać aplikacji do zabawy w rysowanie na tablicy, jazdy autobusem szkolnym, zabawy na placu zabaw i wiele innych zabawnych i edukacyjnych aktywności.

Ale to nie wszystko! Historia Szkoły Bibi.Pet zawiera ponad 120 mini-gier dla maluchów, które utrzymają ich zajętymi i uczą przez cały dzień!

W tej grze dzieci poznają postacie Bibi.Pet i ich urocze zwierzątka oraz z nimi interaktywnie działają.

Jest równiez dostepny na inne platformy

Program jest dostępny w innych językach

Kindergarten Games for Toddler dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 1.3

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Kindergarten Games for Toddler

Czy próbowałeś Kindergarten Games for Toddler? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.